Merdiven Ve Balkon korumalık file

  • Malzeme - Ray ağı kalın sert ağdan yapılmıştır. Ray ağımız yırtılmaya karşı dayanıklı, uzun süre kullanılabilen birinci sınıf kumaştan yapılmıştır. Bal peteği delikleri, ağ üzerinden maksimum görünürlük sağlar, görüşünüzü asla engellemez.
  • Yaygın Kullanım - İç ve dış mekan kullanımı için mükemmel merdiven ağı. Çocuk güvenliğini, oyuncak güvenliğini ve evcil hayvan güvenliğini korumak için  çocuk yatağı, koridor, balkon vb.
  • İşlev - Güvenlik ağı, bebeğinizi açık merdiven ve balkon korkuluklarının tehlikelerinden korur, güvenliği artırır. Bebeklerin, küçük çocukların, evcil hayvanların veya oyuncakların ve diğer eşyaların tırabzan ihlallerinden düşmesini önleyin, evinizi kolayca düzenli ve temiz tutun. Güçlü bir tutuş ve düzgün bir görünüm için hava koşullarına dayanıklı ağ oyun alanı ağı.
  • Nasıl Kullanılır - İçindeki ipleri kullanarak ağın deliklerine rastlayın ve ardından ray direği ile birlikte kilitleyin. Korkuluk uzun ise, aynı montaj yöntemini kullanarak iki veya daha fazla ağı bağlayabilirsiniz. Korkuluk kısaysa, takmak için ağı katlayabilirsiniz.
  • Kolay temizlik ve kolay saklama - Fileyi silmek için sabun ve ıslak bez kullanın veya doğrudan temizleyin veya yıkayabilirsiniz. Kullanmadığınızda katlayın ve yeniden kullanmak üzere depoda saklayın. Bu file katlanabilir boyutuyla fazla yer kaplamaz

  • Ebatları = Uzunluk 2,70 cm En 78 cm

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...